KONST / Litografier / Färglitografi 13714052
nr 1371 4052
Sven Inge Höglund Demonér
(1935-2008), Sverige
Färglitografi, Sven Inge Höglund (1935-2008), Sverige. Signerad, numrerad 29/99. Bladets mått: 63x46 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 11 januari 2021
kl 19:21:11
100 kr
150 kr
200 kr
Sven Inge Höglund Demonér
Läs mer om Sven Inge Höglund Demonér